STEINBACH Vnitřní schodiště Komfort 2

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

schodky jsou pvně a krásně stačí na vstu do zapuštěného bazénu i pro seniory :)

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

• schody jsem koupila proto, že mám zdravotní omezení a žebřík mi nevyhovuje - tohle jediné splňují, jsou široké, stupně nejsou příliš vysoké
    • pro děcka bezpečnější, než žebřík
    • plast je měkký, schody mají údajně nosnost 150 kg, ale už pod 90 kilovým chlapem se vlní
    • ve vodě plavou, pokud nejsou přišroubovány ke dnu, takže se nehodí do bazénů, do kterých nechcete vrtat
    • zadní strana vrchních dvou schodů se přišroubuje do masy plastu, ale přední se šroubuje do plastového "háčku", který se vkládá do schodu a ten hned při prvním nášlapu na schod praskl, takže se schody rozpadly - chtěla bych vidět těch 150 kilo, které to mělo unést (naštěstí nikdo z nás 150 kilo nemá)
    • pokud schody stojí rovně na dně, není možné je přišroubovat patkami přes kraj bazénu, když jsme je přišroubovali, byly stupně ve sklonu směrem do bazénu asi 15° - nechápu, do jakého bazénu sedí, ale možná máme bazen "z kopce" :-D
    • cena vzhledem ke kvalitě plastu je skutečně tristní, plast je horší, než na zahradní židli za 90 Kč v akci a schody jak ze žvýkaček stojí bez dvou stopvek dest litrů? no to je fakt trochu přehnané.

Původně jsem je chtěla vrátit, ale protože český kutil si vždycky nějak poradí, a po žebříku se prostě do bazénu nedostanu, tak syn celé schody předělal a nakonec jsou funkční. Ovšem vždycky když jdu plavat a stoupnu na první schod, tak mi bleskne hlavou: FAKT 10 TISÍC??? Jediné co na jejich obranu musím uznat je, že prostě nejsou pro ten typ bazénu, který máme a nebylo je tedy možné přivrtat do dna. Snad by po tom byly aspoň stabilní.

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

• Jde o pohodlné schodiště do bazénu, vhodné zvlášť pro lidi s omezenou pohyblivostí. Proti podobným produktům snese i vyšší zátěž.
    • Jestli nějaká bude, prověří čas.

Produkt nemá žádné parametry.

STEINBACH Zabudovatelné schůdky z PVC Komfort 2 018050

Plastové schůdky pro dodatečné zabudování do bazénů s hloubkou 1,20 - 1,35 m. Čtyřstupňové, se zábradlím. Maximální nosnost 159 kg.

Zábradlí

Konstrukce schůdků umožňuje libovolné namontování zábradlí na levou či pravou stranu.

Komfortní schody

Široké schody s protiskluzovým povrchem se postarají o bezpečný vstup a výstup z Vašeho bazénu. Maximální nosnost činí 159 kg.

Upevnění 2 stabilní upevňovací panely na horní straně schůdků zajišťují vysokou stabilitu.

Ochrana fólie

Extra široké podložky chrání fólii bazénu i při maximálním zatížení schůdků.

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

schodky jsou pvně a krásně stačí na vstu do zapuštěného bazénu i pro seniory :)

• pro děcka bezpečnější, než žebřík

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

• Jestli nějaká bude, prověří čas.

• málo stabilní zábradlí

JEŠTĚ JSME HO NEVYSKOUŠELI JE ZIMA

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

Lepší pro člověka s pohybovým omezením.

• Kvalita
    • Lepší vstup do bazénu